ליאת ברטוב שדה

קריינית, שחקנית ומדבבת, דוברת עברית ואנגלית ברמת שפת אם.

מקריינת במגוון ענק של סגנונות – קריינות נשית וסקסית, קריינות צעירה ושובבה, קריינות סמכותית ומקצועית, קריינות רכה ואימהית, קריינות אנרגטית ומכירתית, קריינות חצופה עם קריצה, קריינות משחקית, קריינות בדמויות משעשעות ודיבובים, קריינות מקורית עם אופי, קריינות במבטאים שונים ועוד.

שילוב של יצירתיות וכישורי משחק הופכים את העבודה עם ליאת לגמישה ביותר, ואתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תוכלו לקבל אצלה את מה שאתם (או הלקוח) מחפשים. גם כאשר נדרשים פתרונות קריאייטיבים בזמן אמת. היא מאוד מנוסה, מאוד וורסטילית ומאוד מבוקשת בזכות איכויות אלה.

ליאת היא קריינית ותיקה בתעשייה, שדרנית לשעבר ברדיו תל אביב ובעלת ניסיון של מעל 15 שנים בקריינות ודיבובים לפרסומות טלוויזיה, תשדירי רדיו, פרומואים, סרטי תדמית והדרכה, סרטים, תכניות טלוויזיה, אפליקציות ועוד.
בין לקוחותיה: זוגלובק, קרליין, לנקום, קנדה ישראל, AIG, Twentyfourseven, ניוטרוג’ינה, טמבור, ביתילי, ניוואה, טבע, סופר פארם, מגנוליה, שברולט, סטודיו סי, בנק הפועלים, או.בה, טייד, איי-דיגיטל, ווירפול, יאנסן, קימברלי קלארק, אנליסט, סופרברנדס, דיזנגוף סנטר, בזק, נגב קרמיקה, פסטיבל דוק-אביב, מכללת נתניה, אתנה, ג’ייד, סולגאר, פמינה, מדיקס, קופת חולים כללית, מכבי, בנק לאומי למשכנתאות, SAP, ערוץ ויוה פלוס, ערוץ 2, קשת, YES, אבוט רייף המאירי, האוניברסיטה הפתוחה, מכון ויצמן, מכון וינגייט, מוזיאון ישראל, ביטוח לאומי, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משרד האוצר, משרד התרבות והספורט ועוד ועוד.